Avatar uživatele
rosinka

Dá se s tím vůbec něco udělat?

Sedím u dcery v bytě, protože tady měnili v úterý stará okna za plastová. Měnili je ve třech bytech v domě. Dnes je měli přijít zazdít tady do toho bytu – okna jsou menší než ta původní. Ráno v devět přijeli, jak řekli, ale stále postávají venku, vesele se baví, kouří,svačí. Když jsem za nima o půl desáté byla, řekli mi, že k nám to dneska určitě nesthnou. A já jim s hrůzou v očích říkám, ale stihnete to zazdít do zítřka, do večera? A na to klidný a pologramotný úsměv – no, to nevíme…
Já jim říkám – opovažte se to prodlužovat přes víkend! A oni – tak možná jo..ale jistě to nevím.
Dcera volala majiteli bytu, ten se snaží je popohnat, ale oni prý mají své postupy. Co nejvíc hodin, samozřejmě. A tak v celém baráku, v tom binci, zimě, lidi sedí, mají zbytečné volno z práce a páni „řemeslníci“ se smějou a natahujou to, jak můžou, jsme bezmocní.
Doplňuji:
Tak jsem si stěžovala, a pak si stěžoval majitel všech tří bytů, který si tu firmu objednal. Firma prý přislíbila další zedníky na zítřek, jako posily. Všichni tady vidíme, že v tom problém není.A ti chlapi venku se mi smáli, že prý jsem volala jejich šéfovi, a šéf prý se tomu taky smál… Tak jsem na ně vlítla osobně a málem mě z toho trefilo. Koukali. A ostatní partaje si potichu nechávají všechno líbit. Je to v tom našem státě strašné.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kapka, johana 56, Jikra, anonym, bolak před 4501 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Příště si vzít jinou firmu. Otázkou je, jaká byla uzavřena smlouva. Jinak se obávám , že nelůze proti tomu dělat nic. Jedině to přečkat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Přesně tak, zavolej tomu jejich šéfovi a řekni mu přesně to co píšeš tady v otázce.

Že to schválně protahujou, tu si jdou na půl hodiny zakouřit, tu jdou zase na svačinu a ještě bych klidně přidal i nějakou tu malou lež, jako žes je šla poprosit jestli by to nemohli nějak zrychlit nebo alespoň přestat zpomalovat, a oni že ti řekli že je šéf platí od hodiny a že to budou dělat tak dlouho jak bude třeba ;)

Uvidíš co se potom stane…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Je potřeba pečlivěji vybírat firmu a také se zaměřit na reference.Někdy za každou cenu ušetřit se nevyplácí.Tady je vidět že vedení ty dělníky mizerně platí a oni se snaží nahnat hodiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zavolat firmě, která to zařizuje a oznámit to vedoucímu ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Já bych spíše volala majiteli nebo vedoucímu té firmy, co to dělá.
A i vícekrát.
Je lépe dělat"dusno", než trpět v zimě a binci zbytečně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek