Ing.internet

Dá se řízek v sáčku ohřát v mikrovlnce?

Je to zdravé?
Doplňuji:
Nejsou škodlivé výpary ze sáčku?

Nejlepší odpověď
funa

jasně že dá,řizek je dobry v jakem koliv stavu,i studeny:D

Další odpovědi
anonym

Ovšem že se dá ohřát ! A co dnes není zdravé :? 🙂

Petrejk

Drap

dá se ohřát všechno. Je něco z mikrovlnky zdravé ?

tatanka

Dle mé zkušenosti se dá perfektně ohřát v alobalu v troubě nebo třeba i na radiátoru topení či případně v terénu v motorovém prostoru auta, ale v tomto případě nevím nic o chuti. Jinak v mikru zcela jistě.

hanulka11

ty řešíš sáček…a myslíš že řízek je zdravý????…tak vidíš ,klidně si na tom pošmákni

bubukaa

zdravé/ nezdravé dnes to nikdo neví ce je a není, páč každý říká něco jinýho xD
takže si ho v tom sáčku v mikrovlně klidně ohřej ;)

venkovan

I bez sáčku. Jak se začne z něj trochu zvedat pára, je třeba mikrovlnku vypnout.