dgfdgf

Dá se říct, že při sledování 3D filmu, se díváme na primitivní formu hologramu?

Nejlepší odpověď
gecco

Jasně a digitálním foťákem vytváříš pokročilou formu daguerrotypie…
😁

Samozřejmě, že NE…
Stačí, když si zjistíš, co to vlastně hologram je.

Další odpovědi
Reezo

Ještě bych dodal, že je rozdíl mezi hologramem a projekcí.

ptáč

Kdo by nevěděl, že když se rozbije sklo s hologramem, střep obsahuje celý obraz, jen trochu menší a neostrý.
Dobrá. A co když se rozbije DVD a hraje jen kousek? I z té shlédnuté části víme, jak děj dopadne. O hologramu mluvíme jako o pevném obrazu, s jednou figurou a o 3D filmu jako o ději. Proč by nemohly být v jednoduchém srovnáním? Zatím sotva kdo z nás využije naplno paměťový potenciál hologramu, jako o neomezeném úložišti informací. Tazatel měl asi na mysli požitek z více než dvourozměrného obrazu. Vše ostatní se ale liší v technice.
Nic, jdu pro PETku s pivem.