Dá se při mistrovství světa v ledním hokeji podat protest proti výsledku zápasu?

Dejme tomu, že Češi dostanou gól z offsidu (na nic nenarážejme :D) a bude se počítat. Z kamer je pak jasně vidět, že jde o gól, který by se v normálním případě počítat neměl. Soupeři pak vyhrají v nájezdech, do kterých se dostali jen díky tomuto započítanému gólu. Může dle hokejových pravidel po zápase poražený tým podat protest proti výsledku s alespoň minimální nadějí na úspěch?

Nejlepší odpověď
briketka10

Záleží na konkrétní situaci

Už na žádném gólu nezáleží.
Projeli jsme to. :(

Další odpovědi
Drap

Ne

Rozhoduje rozhodčí. A pokud nemají možnost porovnávat konkrétní situaci okamžitě, platí jejich rozhodnutí.

jirka F

no nic zase přiští rok ale silně pochybuji že se někdy v příštích letech do finále vůbec podíváme.

jirka F

některá rozhodnutí rozhodčích mě přišli nespravné a zejména to u kterého pískali fanoušci.