SportWoman

Dá se přebarvit růžová mikina?

Ahoj, dostala jsem k Vánocům mikinu, ale je růžová. Já celkově růžovou nemám ráda a k ničemu se mi nehodí, ale je celkem hezky střižená. Dá se hodit do pračky s tmavými kusy a ztmavne? nebo co mám udělat aby byla alespoň tmavší, děkuji

Odpovědi
Drap

Zakoupit si barvu na textil a podle návodu obarvit. Barvy nechytají na každý materiál stejně.

KerrKnock

Obarvi jí barvou na textil a uvidíš, ale dávej pozor, ať ti z toho nevznikne taková „vyblinkaná“. Určitě to dělej podle nějakého internetového návodu nebo ať ti s tím někdo pomůže:)