Lukas27

Dá se požádat o příspěvek pro OSVČ ikdyž máte zrovna zamražený živnostenský list?

Nejlepší odpověď
elkon

Typicky česká „vychcanost“.

Další odpovědi
Edison

Mno… z logiky podpory a záchran jsou prostředky určené pro ty, kterým vznikly škody při podnikání. Jelikož jsi nepodnikal, zřejmě nárok není, není co nahrazovat. Ale jistě ti více odpovědi na FÚ, MPO, nebo MF.

JájsemRaibek

Sám píšeš v otázce – příspěvek PRO OSVČ. Dále udádíš, že máš zmražený-pozastavený ŽL, takže nejsi OSVČ.
Z toho plyne, že požádat můžeš, ale příspěvek nedostaneš.