dá se použít odsávačka hlenů na centrální vysavač?

Nejlepší odpověď
anonym

Myslim , ze odsavacka to nepozna , jestli je pripojena na bezny vysavac , nebo centralni .
🙂 Muzete. Neter ho take ma a pouziva.
P.S. ja bych odsavacku mohla pouzivat klidne … vzhledem tomu … 🙂 -iv-

Další odpovědi
Deli

My máme odsávačku, která se používá na běžný domácí (přenosný) vysavač. Odsávačka je udělaná tak, aby mozek nevycucla 🙂 Takže s užitím na centrální vysavač nevidím problém.

hanny 2

Moje dcera u dětí běžně používá odsávačku napojenou na domácí vysavač,s cen­trálním by to snad mělo být stejné.

hanulka11

tak to ani nezkoušejte to byste asi vycucli i mozek
je určena k ústnímu použití

žolik

To ani náhodou,odsávačky hlenu vám nabídnou v lékarně.

Zdroj: žolík