Horryk

Dá se podívat do historie prohlížení, kterou jste procházeli už dávno?

V případě, že daný člověk ještě není nikde přihlášen na internetu (Google atd.), a jen tak si prohlížel internet, dá se podívat do internetové historie procházení, kterou daný člověk procházel před X lety? Je mi jedno, jaký internetový prohlížeč to bude.

Nejlepší odpověď
led

Záleží od toho, či odstraňuje cookies a históriu prechádzania, alebo nie.
Ak neodstraňuje v počítači nemá problém sa pozrieť na svoje „cestovanie“ ale, ak nie je pripojený na internet, stránka sa neukáže.
počas pripojenia v pamäti Google môžte stopy po sebe nájsť aj niekoľko rokov dozadu, s možnosťou ich ručne odstráiť, ale… podľa mňa je to len teória zneviditeľníte ich pre bežných užívateľov, nie pre špecialistov.