Daniel16

Dá se pít neperlivá balená voda s příchutí třeba měsíc po uplynutí data spotřeby?

Nejlepší odpověď
gecco

Velmi pravděpodobně ano – pokud jsi ji nějak nekontaminoval…
😉

Další odpovědi
Klaproth

Originálně uzavřená a skladovaná v temnu a chladu určitě ano.

erakko

Datum spotřeby je vlastně datum, kdy se má přestat používat flaška, ne voda =)

Myslíš, že voda může být prošlá? Nesmysl =)

lexx

byls někdy na vojně (ZVS) ? dyž týden v zimě nešla voda cucali sme rampouchy a pili vodu z potoka a jaký sme byli fešaci, holky enem koukaly…