michalds

Dá se otázka aktualizovat více než jednou?

Chtěl bych otázku aktualizovat, jelikož na ní odpověděl jen jeden člověk, ale víc než jeden refresh mi to nedá. A na druhou stranu nechci tvořit duplicity, to pak zase admin není rád a maže to.

Nejlepší odpověď
annas

Ten, kdo otázku vložil, ji může aktualizovat jen jednou. Otázka se posune dopředu.

Quentos a já můžeme otázku upravit, doplnit atd., ale otázka se neposune.

Další odpovědi
led

Okrem požiadania „gramatických“ moderátorov s oprávnením upravovať príspevky iných tj quentos a annas, jo možné svoju otázku doplniť aj viackrát v diskusii. Stačí, keď do otázky vložíte text „pokračování dotazu v diskusi“ a pokračujete v diskusii… je to dobré aj v prípade zadávania dlhšieho textu v otázke. Kto chce odpovedať, prečíta si aj v diskusii a kto nechce, je to jeho problém…

Drap

Doplnit můžeš jednou. Další možností je požádat o doplnění Annas nebo Quetose.Pokud to bude odůvoditelné, jistě ti rádi vyhoví.

Muffz

K dalšímu rozboru otázky či odpovědí slouží diskuze pod otázkou.

Klaproth

Sám sis odpověděl. Nedá.

Mc Merkurion

… i kdyby jsi mohl aktualizovat kolikrát chceš, řekl bych, že stejně více odpovědí nezískáš >>> kdo chce odpovědět, najde si klidně otázku i tejden starou …

annas

Qunetos a ´ani já nemůžeme otázku aktualizovat, tedy posunout, je upravit, ale bez posunutí.