Avatar uživatele
michalds

Dá se otázka aktualizovat více než jednou?

Chtěl bych otázku aktualizovat, jelikož na ní odpověděl jen jeden člověk, ale víc než jeden refresh mi to nedá. A na druhou stranu nechci tvořit duplicity, to pak zase admin není rád a maže to.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2256 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ten, kdo otázku vložil, ji může aktualizovat jen jednou. Otázka se posune dopředu.

Quentos a já můžeme otázku upravit, doplnit atd., ale otázka se neposune.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Okrem požiadania „gramatických“ moderátorov s oprávnením upravovať príspevky iných tj quentos a annas, jo možné svoju otázku doplniť aj viackrát v diskusii. Stačí, keď do otázky vložíte text „pokračování dotazu v diskusi“ a pokračujete v diskusii… je to dobré aj v prípade zadávania dlhšieho textu v otázke. Kto chce odpovedať, prečíta si aj v diskusii a kto nechce, je to jeho problém…

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Doplnit můžeš jednou. Další možností je požádat o doplnění Annas nebo Quetose.Pokud to bude odůvoditelné, jistě ti rádi vyhoví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

K dalšímu rozboru otázky či odpovědí slouží diskuze pod otázkou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Sám sis odpověděl. Nedá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… i kdyby jsi mohl aktualizovat kolikrát chceš, řekl bych, že stejně více odpovědí nezískáš >>> kdo chce odpovědět, najde si klidně otázku i tejden starou …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Qunetos a ´ani já nemůžeme otázku aktualizovat, tedy posunout, je upravit, ale bez posunutí.

před 2256 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek