Avatar uživatele
Matthew

Dá se opravit poškozená simkarta ??? :)

Respektive jestli se dá i požádat operátora, aby mi vystavil novou, ale se STEJNÝM ČÍSLEM !!!! Simkarta je poškrábaná a občas mi to háže chybu v telefonu a nedá se mi dovolat. PS: Simkarta je se mnou celý život, takže celkem respekt že to dala až do teď, ale hlavně mi musí zůstat číslo, to je hlavní !!!! :))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 4135 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Požádej operátora, vystaví ti novou. Např. Vodafone to dělal zdarma. Současný stav ale nevím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Jasně. Já ji před měsícem ztratil a tak sem si šel koupit novou a operátor mi přímo nabídnul, že mi dá zdarma novou, se stejným číslem, který sem měl a dokonce i můj starej tarif, kterej už dva roky nenabízej.
Doplňuji:
Cituji vodafone: Zachovejte nám SIMpatie

Opravdu nás moc mrzí všechny komplikace které vás potkaly se ztrátou , krádežím či poškození vaší SIMkarty, a proto pro vás samozřejmě máme novou. A abychom vás potěšili ještě o trochu víc, můžene vám rovnou říct, že vaše telefonní číslo zůstalo stejné.

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BANAN93

já si šel vyměnit nefunkční – credit T mobile- nejdřív jsem byl v globusu v Čakovicích a tam i řekli že jim musím ukázat nějakej doklad od sim a občanku atd..... tak řikám že ani jedno sebou nemám – občanku sem měl doma a papíry k SIM sem ani neměl (koupil jsem jí od kámoše už hrozně dávno) a tak jsem přejel do TESCO Letňany – kde řikám pracovníkovi v mém věku, že žádné papíry k simce nemám a že mi jde jen o to číslo (a že je to credit né paušál) a on hned si vzal mojí starou simku a podal mi obálku s tzv. ""univerzální simkartou"" kterou jen nějak podle čárkového kodu na obálce přiřadil k mojí staré SIM. Ani jsem nic neplatil a zapnutí se mi znovu nahlásila jako moje stará SIM

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
huxa

také mám jedinou simku za život-stárá 10–15 let :D je trošku už promáčklá a také mi mobil háže sem tam chybu, že mi nejde načíst.

před 4135 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Já myslel že ti je 16, to ti koupili mobil jako satisfakci za dudlíka nebo jak?

před 4135 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bedy

Třeba má číslo po předkovi, který už zemřel… 😉

před 4135 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

huxa: tvůj děd byl homo habilis?

před 4135 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek