Dá se opakovaně smazat otázka, kterou admin po svém uvážení vrátil na stránky ?

Nejlepší odpověď
Drap

Smazat asi ne, ale nahlásit ji, takže se stane neviditelná

Další odpovědi
beer

Dá se nechat zmiznout, ale admina asi naštveš ))

Damiana

Bude to kdo s koho.

anonym

barbakane, Ty jsi tu dost dlouho, abys věděl, že někteří to už takto praktikovali třeba před rokem. Pokud Ti neselhává pamět, tak to přece dobře víš. Jsi tu déle než já. Byla tu otázka, kterou admin vracel dokonce třikrát.
Proč se na to ptáš, když to víš? Mimochodem – přesná verze je ta drapova (nahlásí se – zmizí, maže admin, nebo také vrací).

anonym

Byla mi smazána otázka a bez mého přičinění ji admin vrátil zpět. Je tedy nějak zablokováno její opětovné smazání ?

Lucijej

Není, když ji budeš opakovaně nahlašovat, tak si myslím, že ji admin nakonec smaže, aby měl pokoj.

bolak

má pravdu ten chlapec ;)

žádná blokace prti smazání tu neexistuje, taky už jsem to jednou amině psal, že by to bylo logický, přece když někdo smaže otázku a on ji vrátí, tak se předpokládá že není závadná a tudíž by měla bejt nějak chráněná proti opětovnýmu mazání…

anonym

a a a a o tom to je! 😁

briketka10

pravda :))