Zacheus

Dá se odhadnout, u kolika jednovaječných dvojčat došlo během raného dětství k jejich záměně se sourozencem?

Dá se odhadnout, u kolika jednovaječných dvojčat došlo během raného dětství k jejich záměně se sourozencem a jsou tedy oslovována jménem, které měl v době narození jejich sourozenec?

Odpovědi
Drap

Bude to zanedbatelné procento. Matka pozná své dítě a o které se jedná i po tmě.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.