Azuzephre

Dá se odejít od společnosti O2 bez sankcí, když jsem zjistila, že s nimi nemám podepsanou smlouvu, ale pouze dodatek?

Podotýkám, že dodatek je k neexistující smlouvě.

Odpovědi
Dochy

A na základě neexistujíci smlouvy už několik let voláš a platíš jim za služby??? To asi neprojde. Ale neznám podrobnosti a nechápu situaci…

Edison

Dodatek bez základního, nosného dokumentu je nesmyslný… i kdyby existoval. Dle mého skromného názopru je neplatný.

Pepa25

Dodatek nemohl vzniknout, pokud neexistovala předchozí smlouva.

Ametyst

Dnes už se odchází během 1 měsíce, tak snad žádné sankce nehrozí.

Mc Merkurion

… tak asi těžko bude dodatek k neexistující smlouvě (bordel tam mít můžou, ale určitě ne takovej), on dodatek je od slova dodávat … takže doporučuju najít smlouvu, lze to i v moje O2 >>> internetová samoobsluha … jsou tam uloženy dokumenty …

Dochy

Na nějakém základě odebíráte službu a platíte za ni. Bez smlouvy neplatíte rok jen tak zpr… že vám zůstala nepodepsaná smlouva na tom zas tak moc nemění. Ale jak píše kolega, neměl by být problém odejít i ve standardním případě.

Zkuste se u O2 zeptat na jakém základě vám poskytují služby? 😉