bolak

Dá se někomu napsat do vnitřní pošty skrz e-mail?

Jako že vlezu na seznam, do příjemce napíšu nějakou adresu s číslem uživatele zde a ta zpráva přijde tomu uživateli zde do vnitřní pošty?

Nejlepší odpověď
anonym

V mnohých jiných svých dotazech ze sebe ´děláš blbce´ s výrazně větší elegancí…
;-D
,,,„do příjemce napíšu nějakou adresu“…
No – napíšeš-li „nějakou adresu“, ´někam´ to dojde.
Že to dojde správnému adresátovi je asi stejně pravděpodobné, jako když „číslo uživatele“ napíšeš na obálku, do dalšího řádku adresy napíšeš „Odpovědi“ a do třetího „internet“. A pak obálku vhodíš do schránky ČP.
😉

Další odpovědi
Emefej

Tak to zkus a uvidíš.

Funna

nějakou adresu???…třeba tuhle?…http://w­ww.odpovedi.cz/u­zivatel/send-p-m/24970..

anonym

on ze sebe blbce nedělá Mowlo,
on je,asi tak…co víc k tomu dodat

bolak

mowla: a proč by to jako nemohlo jít? já taky když si pošlu e-mejl na určitou adresu, tak mi to dojde až do mobilu, tak proč by nemohla na odpovědích existovat služba, která by to přeposílala do vnitřní pošty?

petra15

boláku
„urcite“ jsi tu otázku „jen pro nekoho zadal“…né? To já taky delám…:-)

bolak

kdepak, já jsem nevyčerpatelná studnice takovýchto dotazů