smutnydrak

dá se někde zjistit po internetu aktualní ceny v Macru???…všechny položky,né jenom letáky…

Nejlepší odpověď
beer

Tak asi jen internetové letáky..Zkoušel jsem, ale taky nenašel ((

Další odpovědi
Nikkol

Na internetu ne, ale přímo v Makru mají volně k dispozici své velkoobchodní ceníky pro různá odvětví ( papír, gastro atd..)

anonym

Pokud máš známého,který má kartu,přes jeho číslo se dostaneš přímo na Macro. Já ho mám.

terry

O Macru nevím.
Ceny v Makru máš na jejich stránkách.

http://www.ma­kro.cz/public/ak­tualni-nabidka/aktualni-letaky
Teď jsem to zkoušela.

registrační číslo už není potřeba.

A pokud myslíš, veškeré zboží, tak to ne, pouze akční.
Dodavatele mění, tak by to asi bylo finančně náročné.