bolak

Dá se někde zjistit, od koho jsem dostal palec?

Například když jsem odpověděl dnes celkem na dvacet otázek a zrovna mi přibil bod, tak abych viděl kdo mi ho udělil?
Nějaká tabulka či seznam, kde by bylo zapsáno datum kdy jsem bod dostal, odpověď za kterou jsem ho dostal a jméno uživatele od kterého jsem ho dostal?

Nejlepší odpověď
Deli

Najeď na palec u odpovědi a uvidíš, kdo je tam dal.

Další odpovědi
kapka

Přímo, když si najedete na ten palec nebo hvězdičku, tak se Vám zobrazí, kdo to hodnotil. Jinak o tabulkách nic nevím. A myslím, že to bodování tak ani nebylo původně myšleno, aby si uživatelé vedli nějaké statistiky od koho, kdy, co.

Drap

Klikneš si na svůj profil, dále klikneš na odpovědi, a znovu si je prohlédneš

johana 56

Z přechozích odpovědí je jasné,jak to zjistit.Na začátku to není dám-dostanu,ale kolik můžu dát(limit bodování),co mě zajímá hodnotím zpětně.