bolak

Dá se někde zjistit, kolik stojí v USA nějaký konrétní lék?

Odpovědi
zjentek

Tak na webu nevím, ale v USA kdekoliv.

Klaproth

V libovolné americké lékárně. Volně prodejné léky prodávají na čerpačkách a v potravinách.

zjentek

Klaproth souhlas. V USA léky prodávaj už přímo v potravinách, který sis tam zakoupil normálně v řetězci.

bolak

já pořád nemůžu nějak vstřebat, když se koukám třeba na NHL, ty reklamy na nemocnice který dávaj v každý pauze :)) je to prostě takový fakt nepřirozený, jako u nás když je reklama kde tě přesvědčujou že je tendle prací prášek lepší než ten druhej, tak tady tě v každé komerční pauze lidi přesvědčujou, že až budeš nemocnej, máš jít na jejich kliniku, protože tam tě vyléčí líp než v jakýkoliv jiný klinice…přijde mi to, že je to až jako pod něčí důstojnost, když doktoři takhle žebraj o to aby se k nim někdo přišel léčit…

bolak

zjentek: nejsem v USA :) nemám tak dlouhý ruce, takže kam mám napsat e-mail abych se to dozvěděl?

zjentek

Nějaký asociaci?