Lgee

Da se někde zjistit, kolik hvězdiček bylo již na odpovědi.cz věnováno?

Odpovědi
aliendrone

Přirozeně nejlepší způsob by bylo čeknout databázi webu. Ne že bych ti chtěl radit, ale můžeš jako kdysi já zvědavec (pokud se k tomu dostaneš) vykoumat k čemu je/jak pracuje u SQL příkaz „TRUNCATE“. Ohlas bude zajisté nepřehlédnutelný (i já jsem pak měl VELKOU radost). ;) :D :D

nyjono

Zjistit se to dá spočítáním. Nejspíš. Možná.