Dá se někde vyhledat odborný článek popisující scénář pohlcení Země černou dírou?

Nikde jsem nic takového nenašel. Najdu x scénářů o dopadu asteroidu, ale o černých dírách nic.
Doplňuji:
Myslím z pohledu člověka na zemi hodinu po hodině.

Odpovědi
mosoj

Článků je dost. Problém pro obyčejného člověka ale je pochopení teorií.

http://necros­phere.ic.cz/be­yBlackHole.html
Doplňuji:
To na co se ptáš je v odstavci popisující přibližování se kosmonauta k horizontu událostí.

RedC22

Nejspíš neexistuje, protože si nikdo neumí představit, že by se někde v blízkosti mohla objevit.
Myslím si, že samotný pohlcení by nebylo tak zajímavý. Jak tomu rozumím, tak ještě před tím, než by Země vůbec byla pohlcena, by jí slapové síly roztrhali na kousky.