zjentek

Dá se někde v česku koupit ostrov?

..může bejt i na moravě
Doplňuji:
gecco: a není nějakej, kde by se dali jenom chytat lelci, když tě nebaví mlejt?

Nejlepší odpověď
gecco

Poměrně často jsou na ostrovech vodní mlýny (katry, hamry), hlavně v rovinatějších krajích (kde jsou potřeba delší náhony) – takže zapátrej po takových stavbách…
😉
Doplňuji:
Vlastnictví mlýna ještě neznamená, že musíš „mlejt“…
A – koneckonců, mlejt pantem můžeš poměrně bezpracně…
😉
Chytat lelky může být nebezpečné – v Česku jde o silně ohrožený a tím pádem ´silně´ chráněný druh, asi už je Plíhal sněd´…

zjentek

gecco: a není nějakej, kde by se dali jenom chytat lelci, když tě nebaví mlejt?