martin14

Dá se někde sehnat zelené plátno zdarma, jestli jo tak kde?

Doplňuji:
Na focení

Nejlepší odpověď
www

Zkusil bych třeba nějaké krejčovství ap. Také nevím na co by mělo být.
Plátno pro klíčování se prodává zde a lze použít také na focení, je to rovněž tzv. Klíčování (v Adobe Photoscop např.).
Pozn.: praktické zkušenosti s klíčovacím plátnem nemám, půjdeš-li k tomu krejčímu, nejdřív zkus raději navštívit nějakou foto-diskuzi.
Klíčovací plátno, cena:

Zdroj: www.google.com/se­arch?q=zelen%C3%A9%0A­pl%C3%A1tno+zdar­ma&nomo=1&cli­ent=ms-opera-mini

Další odpovědi
venkovan

V sousední vesnici sedává u rybníka vodník. Tak ho vysléknout a dát mu třeba sáčko z tanečních

Drap

Nechci tě zklamat, ale nic neni zadarmo, leda snad nějaký dobrý známý, který ti to věnuje.

aramah

No zadarmo? to slovo snad už neexistuje.

fablen

vojenské prostěradlo má rozměr 265 × 142 cm, je zelené (pokud je to ten správný odstín) a stojí cca 100,– Kč

WeeBear

Jak už psal Drap – zadarmo nikde nic neseženeš.

A pokud už něco chceš zadarmo, tak si budeš muset sehnat dobré sponzory a budeš muset mít něco, na co je nalákáš, jinak tě sponzorovat nebude opravdu nikdo..