Nevím kolik je pro tebe hodně peněz, ale buď si jistý, že tento case od razeru bude na 100% dražší než celý tvůj počítač.

a623682@drdr

Vsechno cos ukazal jsou prace modderu, takove skrine jsou vyrabeny pouze jako originaly nejsou seriove vyrabene. Takze se bezne ani neprodavaji. Jediny zpusob jak se k ni dostat je ten, ze si ji bud vyrobis sam, nebo si ji od moddera nechas vyrobit.

anonym

🙂 no ano to by zřejmě mohlo být považováno za víc než jen nerozvážné mrhání prostředky svých rodičů kupovat další pc jen proto že se ti líbí nějaká plechová škatule .-) U dnešních PC mají case jen estetickou funkci a jejich chladící funkce je dnes už druhořadá, počítače zdaleka tolik netopí a efektivitu chlazení nevyžadují. K zajištění funkce stačí jakákoliv case za pár set korun, cokoliv nad touto cenou je jen plýtvání penězi za „černou metalízu“ … skříně toho typu najdeš klasicky na heurece zadej si adresu http://pc-skrine.heureka.cz/ …