Klára K.

Dá se někde sehnat něco jako běhací kulička pro křečka, ale pro člověka?

Já to těm křečkům hrozně závidím, v Chorvatsku jsem byla v takových velikých gumových nafukovacích koulích na vodě, tak to bylo super, ale ráda bych to sehnala i někde na souš 🙂 Existuje něco takového?

https://www.go­ogle.cz/search?q=b%C4%9B­hac%C3%AD+kuli%C4%8Dka+p­ro+k%C5%99e%C4%8Dky&tbm=­isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&e­i=ONBKUpeNNMjOs­gaStYGoCw&sqi=2&ved=­0CDoQsAQ&biw=1366­&bih=653&dpr=1

Nejlepší odpověď
www

Ano a jmenuje se to zorbing:
Doplňuji:
Koule jsou různé a co v nich děláš je tvoje věc 😉

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Zor­bing&client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

Další odpovědi
barkaška

Jo a jsou i na kolotočích :DDDD