teracora

Dá se někde sehnat náhradní pedál k Orbitreku?

Jedná se o opěrnou plastovou, podložku nohy, která praskla a vylomila se ze šroubů. Slepit to nejde a sehnat náhradní díl je nad moje síly… :(

Odpovědi
anonym

to je na posouzení kutila. pokud to nejde sehnat jako náhradní díl od výrobce, tak by zkusil z jiného. chtělo by to vidět a zkušený by si poradil

ahold

Nejjednodušší cesta? Podívej se na stránky výrobce. Obvykle uvádějí i náhradní díly. Případně zavolej výrobci, nebo prodejci a oni ti poradí.
A co záruční doba? Já mám tento stroj od Sportisima se zárukou 5let.