jirka21kufr

Dá se někde sehnat náhradní baterie na netbook Delium Y10S1

Odešla mi baterie na netbooku, ale nikde nemůžu najít náhradní baterii.
Neporadíte mi kde se dá sehnat? Ta stará baterie už nefunguje.
Doplňuji:
v případě jestli je nějáká podobá baterie-alternativní, ale aby tam šla

Odpovědi
arygnoc

v každom servise na nb – prípadne objednajú (dodacie lehoty do cca 7 dní).

náhrady by som nevolil, pokiaľ existuje originálny zdroj.

mosoj

Pokud neseženeš originál nebo ekvivalent, dej zrepasovat. Zřejmě tě nic jiného nezbyde. Firem repasujících aku je více, tak vznes dotazy.

http://www.repase-aku.cz/