nostalka00

dá se někde sehnat levný notebook (do 5000 Kč) v liberci?

nepoužtý

Nejlepší odpověď
Bedy

No co to tu vidím?! Samí „bohatí IT experti“? Proboha táhněte si na píseček, děti! Smát se někomu, že je socka, to je opravdu úroveň horší, jak ve 4. cenové!

K dotazu – bude to velmi těžké něco takového sehnat, navrhuju kouknout na Aukro, tam se dají sehnat i nové produkty a pokud by nebyl problém s tím, že to přijde poštou, tak určitě něco najdete.

Jen doporučím se vyhnout smartbookům (prodejci označované jako netbooky) s Androidem – takové ty 7" či 10" (palcové), ty opravdu nejsou kvalitní, navíc to dovážejí z Číny a často se platí vysoké poštovné + clo. Sice vypadají hezky, prodejci popisují, co všechno umí, ale jsou vysoce poruchové a mají spíš blíž k tabletům – internetové stránky se tam né moc pohodlně prohlížejí, protože tam běží mobilní operační systém a mobilní ARM procesor, není to prostě ono. Někomu to však stačí, budiž.

Nebo je tu možnost projet obchody na Heuréce, několik obchodů má několik notebooků v prodeji do 5000. Řada z nich má výdejní místo v Liberci nebo jinak není snad velký problém si to nechat poslat poštou.
Jukněte: http://notebo­oky.heureka.cz/f:p:-5000/?o=4

Další odpovědi
Jsemtady

Je dobre vedet, ze na takovem notebooku ti jen tak neco nepujde. Pokud to mas ciste na net a filmy, tak radeji porid tablet, to uz sezenes rozumnej.
Jinak muzes zkusit aukro.cz