bolak

Dá se někde sehnat lampička na tužkové baterie, která je schopna vydržet svítit alespoň 6 hodin v kuse a osvítit 3m²?

Doplňuji:
mowla: dobrý, ale něco levnějšího by nebylo ;) potřebuju to opravdu vyloženě jen na osvětlení části venkovní budovy kde není elektřina a je potřeba tam občas procházet, tak abych se nezabil

a chce to cca 4 až 6 takových lampiček, takže 3.000,– je fakt hodně :), natož když je ta budova volně přístupná a v okolí se pohybuje celkem dost „černovlasých“…

Nejlepší odpověď
anonym

Samozřejmě – např. http://www.au­tio.cz/pracov­ni-i-rekreacni-lampa-aku-60-led/d-85871/ . Jen je otázkou, co myslíš tím „osvítit 3m²“ – operovat bych se u toho asi nechal opravdu jen v krajní nouzi…
😉
Kdyžtak hledej třeba „led lampa camping“.
Doplňuji:
Obdobné se dají koupit už tak za 100,– – http://eshop.el­michgroup.eu/in­dex.php?mnu=de­tail&idd=1846&re­direct=ok
😉
Ovšem jejich ukradení to neřeší.

gagaga

to potrebujete do kadibudky ? :p

  • iv-

bolak

ne ne, já jsem se rozhodl že budu bydlet v kravíně, já totiž piju hodně mlíčka, a protože do krámu to mám víc jak 300 metrů, tak jsem si spočítal že chůzí do krámu a z krámu domů jen kvůli mlíku jsem za celou svojí dlouhou existenci ztratil už víc jak 4 měsíce života, a tomu dál nehodlám přihlížet, je čas začít žít jako rozumný člověk! odteď když budu mít chuť na mlíčko, jen se chytnu za vemínko, přicucnu se a zabumbám

gagaga

a kozicka by vam nestacila ?
te by stacila jen baterka ! :p

jinak vas chvalim, ze uz se pripravujete na Euro :)

mosoj

Když kozička, tak dvě.

gagaga

na co Vy nemyslite !! :)