Elfka Andy

Dá se někde sehnat fotoaparát Nikon D3200 do 2000,– a nijak nepoškozený?

Nejlepší odpověď
Muffz

Ne. Respektive mozna nekdo, kdo se ho chce rychle zbavit, navic by to bylo jen telo bez objektivu. Normalni bazarova cena je cca dvojnasobna s tim nejhorsim objektivem.
Mozna by ses mela podivat po jinych, starsich, zrcadlovkach, ktere se do dvou tisic daji sehnat, naucis se na nich hodne a pak uz jen casem prejdes na D3200 nebo lepsi.

Další odpovědi
Emefej

Je to možné, ale vysoce nepravděpodobné. Nejlepší bazar na foto je paladix, tak hledej.

Klaproth

Silně o tom pochybuji.

Lamalam

Asi nedá. Na Paladixu se prodávají ojeté Nikony D3000 od cca 3000 Kč. D3200 se prodávají za cca 5000 Kč. Nejlevněji se dá sehnat jenom starobylá a řádně ojetá D80. A to se jedná pouze o těla bez objektivu.