štamgast

Dá se někde něco dohledat o tomto?

Je to zvláštní otázka ale jsou někde na inetrentu informace o tomto symbolu? Myslím, že to všichni známe z obalů některých výrobků.
http://s7.pos­timg.org/7xni5u7rb/­obr.jpg

Odpovědi
cochee

To vidím poprvé v životě. Jelikož říkáš, že se jedná o obal výrobku – není to náhodou symbol, že po odtažení nebo odtržení odchlípnutého růžku se objeví další informace?

ahold

No tak když chytíš do prstů tenhle cancourek, tak pod ním se skrývá tenký pásek.A tažením toho pásku po obvodu výrobku by měl otevřít obal.
Ne vždycky to funguje. 😉
Doplňuji:
Jestli se ptáš na původ toho symbolu, tak nevím.