Avatar uživatele
chudst

Dá se někde nechat vyřezat větší množství papíru? Dá se koupit rozměr 15×12cm na obal CD?

Potřebuji si roztřídit DVDčka a zařadit. Mám je zatím v cakeách, mám jich přes 1000. Je nepříjemné v tom něco hledat. DVDčka mám starší dělaná normálně v pevných silnějších CDobalech, na boku mám vždy jejich popis.

Teď k věci: než abych stříhal 1000× papír, raději bych si ho zaplatil. Je někde možnost koupit takovou tu papírovou ‚výplň‘ (či spíš ‚leták‘), který se dává zespod do klasického CD obalu? (Většinou to je potištěné s informacemi, ale když se obrátí, je to perfektně bílý papír.)

Anebo horší varianta: nevíte někdo, jestli se dá někde nechat nařezat větší množství papíru na 12*15cm? (Jsem z Brna; takže buď v okolí Brna nebo klidně nějaký eshop.)

A poprosím vás přímo o konkrétní odkazy na konkrétní místa / adresy, nikoli o vyhledávání X odkazů z googlu. (Jak byste zařadili DVDčka vy, nebo doporučujete-li mi něco jiného, necháme na příště; já tohle měnit nebudu; v nejhorším si to budu muset nastříhat sám, čemuž se 4 roky bráním a DVDčka narůstají :)) Předem děkuji za jakoukoli informaci!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? vagra, Kerberus, tom004, dědapetr, anonym, Deli, anonym, anonym, Sarrow před 4686 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Stačí zajít do jakékoliv tiskárny,a tam nařežou papír na požadovaný,i jiný rozměr.Samozřej­mě,za nějakou cenu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Softcomu koupila dcera hlinikový kufr na 1000 DVD v něm jsou čísla a v počítači má seznam kde si to vyhledá a tam má číslo a v kufru to najde.
http://www.sof­tcom.cz/produk­t/pouzdro-kufr-na-1000ks-cd/dvd-aluminium-vcetne-obalek/?flist=1
http://www.sof­tcom.cz/katego­rie/boxy-obaly-pouzdra-na-cd-dvd/kufriky/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MacChill

já bych také volil možnost dědypetra ale jak píše chudst „alternativní návrhy necháme na jindy“

sám za sebe si myslím že není problém využít řezačku papíru s větší kapacitou, my ji máme třeba ve škole na sekretariátu, nebo určitě v tiskárně či v papírnictví…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
chudst

Sakrys, ja to uzamcel a zapomnel na „doplneni otazky“, takze musim podekovat jeste jednou zde:

Ano, nakonec jsem to udelal pres tiskarnu; koupil jsem balik papiru a za nejakych 30kc jsem si ho nechal narezat. Asi druhe nejlepsi mozne reseni – DEKUJI VSEM!

před 4686 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

tom004: jenze tam to rezou predpokladam rucne (alespon co jsem videl) a cena tomu bude asi umerna. (Kazdopadne ano, tohle me take napadlo – dekuji; pochvalny palecek dodam zitra.) Spise jsem mel na mysli nekde, kde to nareze stroj.

před 4686 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tom004

No,já tedy nevím jak kde,ale v těch tiskárnách co jsem byl,mají mašinky,které umí řezat docela slušné vysoký balík papíru různé gramáže.Zkus se zeptat.

před 4686 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Dobra, hned zitra tam zajdu. Kazdopadne dekuji moc!

před 4686 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek