chudst

Dá se někde nechat vyřezat větší množství papíru? Dá se koupit rozměr 15×12cm na obal CD?

Potřebuji si roztřídit DVDčka a zařadit. Mám je zatím v cakeách, mám jich přes 1000. Je nepříjemné v tom něco hledat. DVDčka mám starší dělaná normálně v pevných silnějších CDobalech, na boku mám vždy jejich popis.

Teď k věci: než abych stříhal 1000× papír, raději bych si ho zaplatil. Je někde možnost koupit takovou tu papírovou ‚výplň‘ (či spíš ‚leták‘), který se dává zespod do klasického CD obalu? (Většinou to je potištěné s informacemi, ale když se obrátí, je to perfektně bílý papír.)

Anebo horší varianta: nevíte někdo, jestli se dá někde nechat nařezat větší množství papíru na 12*15cm? (Jsem z Brna; takže buď v okolí Brna nebo klidně nějaký eshop.)

A poprosím vás přímo o konkrétní odkazy na konkrétní místa / adresy, nikoli o vyhledávání X odkazů z googlu. (Jak byste zařadili DVDčka vy, nebo doporučujete-li mi něco jiného, necháme na příště; já tohle měnit nebudu; v nejhorším si to budu muset nastříhat sám, čemuž se 4 roky bráním a DVDčka narůstají :)) Předem děkuji za jakoukoli informaci!

Nejlepší odpověď
tom004

Stačí zajít do jakékoliv tiskárny,a tam nařežou papír na požadovaný,i jiný rozměr.Samozřej­mě,za nějakou cenu.

Další odpovědi
dědapetr

Softcomu koupila dcera hlinikový kufr na 1000 DVD v něm jsou čísla a v počítači má seznam kde si to vyhledá a tam má číslo a v kufru to najde.
http://www.sof­tcom.cz/produk­t/pouzdro-kufr-na-1000ks-cd/dvd-aluminium-vcetne-obalek/?flist=1
http://www.sof­tcom.cz/katego­rie/boxy-obaly-pouzdra-na-cd-dvd/kufriky/

MacChill

já bych také volil možnost dědypetra ale jak píše chudst „alternativní návrhy necháme na jindy“

sám za sebe si myslím že není problém využít řezačku papíru s větší kapacitou, my ji máme třeba ve škole na sekretariátu, nebo určitě v tiskárně či v papírnictví…

chudst

Sakrys, ja to uzamcel a zapomnel na „doplneni otazky“, takze musim podekovat jeste jednou zde:

Ano, nakonec jsem to udelal pres tiskarnu; koupil jsem balik papiru a za nejakych 30kc jsem si ho nechal narezat. Asi druhe nejlepsi mozne reseni – DEKUJI VSEM!

chudst

tom004: jenze tam to rezou predpokladam rucne (alespon co jsem videl) a cena tomu bude asi umerna. (Kazdopadne ano, tohle me take napadlo – dekuji; pochvalny palecek dodam zitra.) Spise jsem mel na mysli nekde, kde to nareze stroj.

tom004

No,já tedy nevím jak kde,ale v těch tiskárnách co jsem byl,mají mašinky,které umí řezat docela slušné vysoký balík papíru různé gramáže.Zkus se zeptat.

chudst

Dobra, hned zitra tam zajdu. Kazdopadne dekuji moc!