bolak

Dá se někde najít dopravní mapa s frekventova­ností aut?

Kde by byl u všech silnic údaj, kolik aut (případně kamionů) projede za minutu?

Odpovědi
jpau

Pokud vím, tak ne. Google maps ale umí vrstvu „dopravní informace“, kde ti zobrazí aktuální stav provozu (vybarví ti silnice na zelenou, žlutou a červenou). Počítá to podle počtu klientů v gsm síti v dané oblasti, tzn. jde to teoreticky obejít (např. silnici ucpou lidé co nemají mobilní telefon apod.), nicméně je to nejspolehlivější dopravní servis a při troše uvažování se můžeš dostat k přibližnému počtu gsm klinetů (chápej jako lidí) na silnici v daném úseku.