Alesh

Dá se někde na netu zjistit, kolik má nějaká firma zaměstnanců?

Jedná se mi o regionální firmu o cca 300 zaměstnancích (konkrétně nechci uvádět o jakou přesně se jedná). Zda někde na stránkách nějaké instituce (např. úřad práce) jsou přesná data k dispozici?

Nejlepší odpověď
jmhad

počty zaměstnanců se uvádějí jen v určitém rozsahu – např. 1–5,50–100 a pod. a lze to zjistit na webu živnostenského ú­řadu

Další odpovědi
arygnoc

áno.
na finančnom úrade.
ale nakoľko sa jedná o údaje, ktoré nie sú verejné, je ich možné získať iba súdnym príkazom.
Ak firmu poznáte )jej meno a sídlo), hľadajte výročné správy (pokiaľ ich firma má), kde tieto informácie bývajú uvedené.