david22

Dá se někde na FB nastavit, aby mě přátelé nezvali k různým hrám, nebo jiným aplikacím?

Už toho mám plný kecky :)
Doplňuji:
Bedy: jasně, to abych blokoval každou aplikaci

Nejlepší odpověď
Bedy

Já to řeším tím, že aplikace, do kterých jsem byl zván, jsem zablokoval. U každé žádosti máte křížek a tam pak můžete kliknout Blokovat aplikaci XYZ.

Další odpovědi
marijakes

Já to přehlížím. A když mě zvou, nemusím ještě hrát. kdysi jsem to mazala křížkama, ale to bych nemusela také dělat nic jiného. Hlavní funkce těchto kravin je získávání tvých osobních údajů. A také si můžeš do statusu napsat, že si nepřeješ pozvánky do her a posílání aplikací. To všechno ti posílají přátelé, cizí ti to posílat nemohou. Tak si to tam přátelé přečtou a časem třeba pochopí.