janek66

Dá se někde koupit vepřová konzerva která by byla opravdu z masa jako dřív?

Nejlepší odpověď
dědapetr

V normálním obchodě určitě ne to se mě ještě nepodařilo,to spíš někde od soukromníka.Jedině možná z dovozu v naších je vic vody a sádla jak masa.

Další odpovědi
anonym

Janku,kupte si kousek plecka,bůčku s kůží.Maso pokrájejte,po­solte,dejte trochu kmínu,dejte do zavařovaček,navrch kousek kůže z bůčku,přidám 3 lžíce vody,a dám na 2,5h restovat.Vše.Je výborná i s tím rosůlkem.

tom004

Kupodivu ano. Vepřové maso ve vlastní šťávě,300g,čer­venomodrý obal,otevírání s kroužkem,29,– Kč, v Tescu. Obsahuje špalík MASA,dobré sádlo, šťávu (rosol), a fakt je dobrá. Výrobce jsem přehlédl. A opravdu to není sci-fi. Oprava,nebylo to 29,–, ale 39,– Kč