Pokročilý

Dá se někde blízko centra Prahy přespat 1 noc v samostatném pokoji do 500 Kč?

Nemáte někdo např. dobrou stránku na hledání takových ubytoven/hotelů? Vše, co jsem našel, je buď luxus s nějakým jídlem v ceně, nebo pro páry, nebo naopak sdílený velký pokoj. Nemusí to být nutně až tak blízko centra, ale aby se tam třeba MHD dalo dostat i pokud Prahu neznám. Stačí mi místnost s postelí, ale dost si potrpím na soukromí v pokoji a pokud možno za rozumnou cenu, rád bych se vešel do pětistovky. Díky všem.

Nejlepší odpověď

Zlatý

http://nejlevnejsi-ubytovny.cz /
Zdá se že tady si podle ceníku můžeš vybrat a pak zkontrolovat jestli Ti poskytované služby stačí... Našel jsem i jednopokoják s příslušenstvím do 500 ale zas je otázka jestli to pro Tebe není daleko...

Další odpovědi:

Stříbrný

Současné informace nemám, nepotřebuji je. Ale asi před 9 lety, jsem doprovázel dceru na nějaký kurz v Praze. Našli jsme si nějakou ubytovnu, a za dva noclehy jsme platili asi 500 Kč dohromady. Bylo to u zastávky autobusu a pak to končilo u stanice Metra. Ale jméno ubytovny už nevím.

Bronzový

Nedá. Zvlášť pokud má jít jen o jednu noc. Hledal bych hostely, koleje, ale asi budete muset připlatit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 516
Zlatý annas 452
Zlatý led 276
Zlatý Kepler 240
Zlatý hanulka11 223
Zlatý marci1 201
Zlatý gecco 182
Zlatý quentos 181
Zlatý Lamalam 170
Zlatý mosoj 143

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.