Krejcík

Dá se někde blízko centra Prahy přespat 1 noc v samostatném pokoji do 500 Kč?

Nemáte někdo např. dobrou stránku na hledání takových ubytoven/hotelů? Vše, co jsem našel, je buď luxus s nějakým jídlem v ceně, nebo pro páry, nebo naopak sdílený velký pokoj. Nemusí to být nutně až tak blízko centra, ale aby se tam třeba MHD dalo dostat i pokud Prahu neznám. Stačí mi místnost s postelí, ale dost si potrpím na soukromí v pokoji a pokud možno za rozumnou cenu, rád bych se vešel do pětistovky. Díky všem.

Nejlepší odpověď
Dochy

http://nejlevnejsi-ubytovny.cz/
Zdá se že tady si podle ceníku můžeš vybrat a pak zkontrolovat jestli Ti poskytované služby stačí… Našel jsem i jednopokoják s příslušenstvím do 500 ale zas je otázka jestli to pro Tebe není daleko…

Další odpovědi
Kelt

Současné informace nemám, nepotřebuji je. Ale asi před 9 lety, jsem doprovázel dceru na nějaký kurz v Praze. Našli jsme si nějakou ubytovnu, a za dva noclehy jsme platili asi 500 Kč dohromady. Bylo to u zastávky autobusu a pak to končilo u stanice Metra. Ale jméno ubytovny už nevím.

Pepa25

Nedá. Zvlášť pokud má jít jen o jednu noc. Hledal bych hostely, koleje, ale asi budete muset připlatit.