Jendoslav

Dá se nějakým způsobem naučit bojové umění doma ?

Odpovědi
elkon

Je potřeba odborné vedení, aby nedošlo k úrazu.

Kelt

Teoreticky možná, naučíš se pohybovat jako loutka, jako cvičený panák, ale jak nacvičíš sílu úderů, správnou techniku a účinnou obranu. Třeba se naučíš nějakou sestavu pro karate, kterou můžeš dovézt k dokonalosti, ale bez kontaktu s jinou osobou máš nulové šance?

paul1

Myslím, že aspoň částečně ano, na internetu je kopa videí. Je ale potřeba partnera.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Lbahgw0SbnQ

aliendrone

V pohodě, jestli máš prostor jako posilovna/těloc­vična a učitel za tebou bude docházet. ;) :D :D

JežíšKristus

Asi ano, pokud máš boxovací pytel nebo panáka. Podle netu se tu techniku možná naučíš i líp, než kdyby tě to učil nějaký rádoby expert.

zjentek

Jak jako nějakým? No jedině teorií a praxí! Teorii ti dá internet, praxi už musíš sám. K tomu potřebuješ vybavení. Doma se naučíš bojovému umění ÚPLNĚ V POHODĚ a troufnu si říci, že i úplně sám, pokud JE ZDE TALENT! Znáš tu písničku Pražskýho výběru?
„Fšechno se koupit asi nedá,
teď prožil sis svá zklamání,
lásku si koupíš, ale běda,
když si chceš koupit… NADÁNÍ!“

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Elkon nedramatizuj. Někdy se taky musíš zranit, PŘINÉST OBĚŤ, aby ses něčemu naučil. Ne vždy jen mozkem je chabý člověk živ.