teufl

Da se nejak zrychlit rust vlasu?

Mam uz rok dlouhe asi na ramena a uz vubec nerostou. Chci nejak vedet, nejaky typ na rust vlasu. (Nechci si je umnele nechat prodlouzit)

Nejlepší odpověď
www

Neznám na toto žádný skutečně ověřený přípravek, někomu vlasy rostou trochu rychleji, jinému ne.
Nejlíp bude počkat, dlouhé vlasy jsou také dlouhodobou záležitostí a patřičnou péčí 🙂
Doplňuji:
Rychlost růstu je totiž dána geneticky a počítej s tím, že za 1 měsíc vlasy vyrostou cca 1cm, někomu trochu víc.
Zkrátka musíš si počkat 😉

Další odpovědi
marci1

Nejlépe s nimi nic nedělej ( barvení, přelivy, natáčky, kulmofén ap. ). Musíš se stravovat zdravě. Jíst rozmanitou stravu, více ovoce, zeleniny, vitamínu B. Z přípravků na vlasy můžeš zkusit lopuchovou vodu ( v drogerii ) nebo Biosil plus ( v lékárně ). 🙂

bobasika

Někomu to jde pomocí preparátů mně nikoliv. Takže jsem stejně přistoupila na to prodloužení ve studiu vixens. Konečně jsem dosáhla takové dléky, o které se mi ani nesnilo