jendahun

Dá se nějak změnit přezdívka na tomto webu bez toho,že bych se musel znovu zaregistrovat?

Už mne nebaví Jendahun,chtěl bych to změnit.Na Kim čong Hun.Jde to?
Doplňuji:
No tak dobře,tak aspoň podle té ikonky na: Skin čong Hun.

Nejlepší odpověď
anonym

Moje mě taky nebaví. Nemohu si vzpomenout jak mě napadl takový název czechr.. Na Kim Čong to asi nepůjde šikmé oči tady mají jenom ženské ikonky.

Další odpovědi
Michal Kole

z uživatelské administrace ne. Musíš napsat adminům na info@odpovedi.cz

Ale pochybuji, že ti ji změní na jméno korejského diktátora

led

Vážený Skin čong Hun, prezývku nemožno meniť, ale váš avatar sa nachádza:
http://img.na­dapenny.com/t20/113­57/nadap084905749­990232.jpg

briketka10

mě se moje taky nějak nezdá, protože Briketka byla moje kočička a v září mi zemřela, a vždy si na ni vzpomenu, kdysi jsem tu byla jako Briketka, tak nevím jestli to půjde, asi je potřeba opravdu požádat, ale rozesmálo mě to..

MILAN1961

PODÍVEJ SE DO LIŠTY TOTO TU JIŽ NĚKOLIKRÁT PADLO,ALE CO VÍM TAK NE