D4ni692

dá se nějak zkrátit čekací doba na OP?

je nějak jakkoliv možný aby se zkrátil ček. doba na obč. průk.? Když jsem viděl normální čekací dobu, tak mě k*rva j*blo s odpuštěním. Dá se to nějak

Nejlepší odpověď
ladaadal

To ti řeknou přímo na úřadě. S pasem to šlo za příplatek do druhého dne, ale jestli i s občankou to nevím. Teoreticky by to jít mělo.

Další odpovědi
zjentek

z čeho jablo? Je to měsíc- když jim necháš číslo, vesměs do necelých 3týdnů dostaneš sms, že je to tam. A po tu dobu máš náhradní doklad, jestli chceš ,)
..horší je to při žádosti- kvůli bezpeč.kódu a focení se tam zasekáš hodiny, jestli máte u vás na úřadě tak pružné báby jako u nás jsou ,)