Avatar uživatele
Lucyfer

Dá se nějak z „full cup“ podprsenky udělat střih pro méně plná prsa?

Představte si, že máte podprsenku, která vám jinak padne. Kostice hezky sedí, nezařezává se… prsa nevypadávají… ale košíček vám v horní části odstává (je to vidět hlavně ze strany u ramínek), protože máte povislejší prsa a nemáte to čím vyplnit. (Jeho velikost je jinak správná.)
Dá se tenhle střih pro plná prsa nějak přešít? Utáhnutí ramínek moc nepomáhá… a hlavně je to nepříjemné.
Děkuji

Našla jsem suprové plavky, barva mi sluší, spodní díl sedí… ale ta podrda…

Kdyžtak připojuji foto (pardon za špatnou kvalitu – jsou to tyhle https://www.as­tratex.cz/hor­ni-dil-damskych-plavek-miranda-vyztuzeny/ ), výztuž je měkká (po zmáčknutí jakoby křupe „molitanově“ mezi prsty) .

Zajímavá 0 před 1018 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Přešívat to nemá cenu. Aby to vypadalo dobře, musel by to dělat profík a cenově by to vyšlo stejně, jako nechat si ušít rovnou plavky na míru. (myslím) :)

Pokud jsem správně pochopil tvoji potíž, tak řešení, které bych vybral (ber to s rezervou, jsem chlap) jsou takové vkládací silokonové vložky, které se vkládají do košíčku podprsenek. Slouží k tomu, aby správně naformovaly prsa, resp. prsa perfektně vyplnila košíček a výstřih byl cool jak jen to jde (obvykle se vkládají na spodek košíčku [nwm jak se tam zafixují], tím přizvednou prsa a ta pak bez potíží vylní zbytek košíčku). Ovšem s vyjímkou faktu existence těhle vložek toho o nich moc nwm, možná nějaká holka by ti poradila. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Od toho je možnost výběru, aby se nemuselo nic předělávat. Ani by to asi nevypadalo dobře. Každý zásah do hotového výrobku je patrný, protože byl zamýšlený jinak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Proč kupovat jinou velikost? Můžeš koupit menší, nebo si udělej implantáty nebo posiluj prsní svaly. Nebo dej jiné košíčky a nebo nepoužívej nic a chod nahoře bez. To se divím, že si ženská neporadí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Daidal

To bych musel vidět, abych mohl posouditi a poraditi ;) A nemyslím tu podprsenku. :D

před 1017 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucyfer

aliendrone Zdá se, že dělají i nějaké do plavek… Omrknu to, díky.

před 1017 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucyfer

Zrovna u těch plavek je výběr jak z nosu 😅 Alespoň pro mě… Tak jsem si myslela, jestli to nejde nějak zachránit (je mi líto je vracet). Při výměně za menší velikost zase očekávám, že mi to nebude sedět jinak, ale zkusit to můžu.

před 1017 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek