zjentek

dá se nějak vysvětlit, proč je teď téměř každý malý čokl Max?

Doplňuji:
ocko: to se mi nezdá, podle tvé teorie by byl kdejaký vetší pes Pinďa a není ..je v tom jiný zakopaný pes.

Nejlepší odpověď
www

Je to zkrátka móda.
Tu ovšem nijak přísně logicky vysvětlit nelze, co člověk, to jiný názor.
Toť názor můj 🙂

Další odpovědi
anonym

Podle Maxe z kreslené pohádky.

anonym

Podle nějakého průzkumu mezi cizinci žijícími v Česku se skoro každý pes (tady) jmenuje POCEM!. 😉
Je to móda, která jde (a možná se bude i opakovat) ve vlnách – podobně i dětská jména prochází takovými vlnami.

lukas.zmizik

já jim říkám „gyros“ a někteří na to slyší

anonym

Jestli to nebude takové malé vyrovnávání:
malý pes = velké jméno

elektrikář

I psí jména podléhají módě. Není to tak dávno bylo mnoho REXŮ a LASIJÍ. a podobně Pes Pluto a další jména z pohádek.

zjentek

mowla: takže se možná dočkám doby Ast a Alíků? A když je Max hodně primitivní, vypovídá to taky o té vlně? Nebo o jednotlivých kapkách, kterých už je celé moře?