zjentek

dá se nějak vycejtit, co vám kdo říká, tím co vám říká? :o

Odpovědi
www

O člověku, který mluví cosi říkají nejen jeho slova, ale i řeč těla.
Proto ano, dá se to.
Doplňuji:
Edit, chybí čárka ke srozumitelnosti odpovědi:
‚O člověku, který mluví, cosi..‘

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=%C5%9­9e%C4%8D+t%C4%9Bla&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

anonym

no jistěé

anonym

Jsi pozorný posluchač? – „vycejtíš“..
Jestliže ale bereš ´kolegův´ projev jen jako zvukovou kulisu, nevšimneš si výrazu a významu – a časem narazíš…
😉
Varianta „B“ – proslovu podomního prodavače (D2D) nemusíš naslouchat, stačí se jej (opakovaně) zeptat na účel návštěvy. Znejistí on.
A pak jej můžeš ´vynést v zubech´…
;-D
Volám na ně policajty.
😉