bolak

Dá se nějak v TXT nebo XLS dokumentu najít, kdy byla daná informace do dokumentu přidána?

Třeba když každej den přidám jeden řádek, nebo napíšu text do jedný buňky a uložím, tak jestli se tam i takhle informace dá nějak najít?

Nejlepší odpověď
anonym

Takováto informace se neukládá, jedině že by jste měl Serverové Office 2013 s tím že by jste měl povolené upravování dokumentu pro více osob, to pak se do každého prvku zaznamenávají informace o tom kdo dokument upravil a kdy ho upravil vč. předchozích verzí.