samicek333

Dá se nějak v mobilu smazat klávesnice, když hraju hru?

Dá se nějak v mobilu smazat klávesnice, když hraju hru? Když si nějakou spustím, hned mi tam naskočí šipky, písmena a číslice, jenže to tam překáží, protože není vidět ta hra celá…telefon mám samsung monte, dalo by se to nějak pozměnit, třeba v nastavení?

Odpovědi
151kbar151

Jestli máš Samsung, a máš mezi zeleným a červeným telefonem klávesnici ze symbolem zatočené šipky, tak ji zmáčkni a klávesnice by měla zmizet, teda alespoň u Samsung Champ to tak je…