Ella

Dá se nějak uzavřít otázka bez výběru nejlepší odpovědi?

Co když mi například ani jedna odpověď nepomohla a tak nepovažuji ani jednu za nejlepší, ale chci to už uzavřít?
Před chvílí jsem narazila i na otázku, která byla uzamčená a žádná odpověď nebyla zvolena nejlepší (nebyl kolem ní žádný ten rámeček jak to bývá ani dva palce nahoru) a žádná z odpovědí neměla ani jeden palec… otázka byla stará asi 83 dní. Uzavírají admini po nějaké době otázky?

Nejlepší odpověď
annas

Ano. Otázku uzavře sám uživatel tím, že vybere nejlepší odpověď. Pro tazatele jiná možnost není. Když otázku sám neuzavře, po určité době ji uzamknou admin.