dougie

Dá se nějak ulehčit smrt myšky?

Ted' tam v pokoji umírá nevím proč ale myslíte si že ji to nebolí ,nemůžu ji to nějak ulehčit?

Nejlepší odpověď
chudst

Samozrejme ze da (obzvlaste je-li to vase domaci zviratko), pak mate na vyber dve veci. Bud ji vzit k doktorovi, at ji uspi. (Za coz samozrejme take zaplatite.) Pokud nechcete utracet, pak vezmete kladivko a dejte ji dobre mirenou ranu pres hlavu. Rychle, „bezbolestne“. (Neberte to jako sadismus, ale jako fakt.)

Další odpovědi
Drap

snad jen zabitím

Salvaje

Jak píše Chudst. Pokud je Vám líto to dělat, poproste někoho, ať to udělá za Vás…