Avatar uživatele
bolak

Dá se nějak třeba na veterině odstranit hlasivka slepici?

Aby snášela vejce ale jinak byla zticha? Teď jak zdražili vajce, tak jsem si říkal že bych si jednu pořídil, ale mám strašně cimprlich sousedy a už mě nebaví předstírat že jsem svůj vlastní brácha. Nejlepší by bylo uštípnout i nohy, aby nehrabala, nevydávala rušivé zvuky. Prostě aby jenom seděla na místě a dávala protein.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? aramah, johana 56, barnajka, anonym, Drap, briketka10, anonym, anonym před 4350 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Doufám, že otázku myslíte pouze ze srandy či ironie. …
Doplňuji:
Ale určitě tak myslíte. 🙂 … Člověk je sice chytřejší než zvířata, ale nikdy nebude snášet vejce ani dávat mléko či maso. Měli bychom se i k němé tváři chovat lidsky.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Hlasivky lze odstranit, dokonce i v domácích podmínkách. Nejlépe s celou hlavou a potom udělat silný vývar.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Přesně jak píše Drap, napadla mne úplně stejná odpověď, takže třeba pořídit špalek a sekeru nejlépe Fiskars (je v akci).
To se vážně jedna slepice oplatí??

Zdroj: http://www.fiskars-shop.cz/sekera-fiskars-x11-stipaci-fiskars-122440/d-89388-c-1006/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Dej vědět jakou bude mít snášivost 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No, hlavne aby jste neco podobneho nechtel i po sve nynejsi, nebo budouci manzelce ! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
shannen

Je to trestné, týrání zvířat, fakt.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek