Beer4Real

Dá se nějak při hře Dobyvatel podvádět?

občas potkám někoho kdo ví úplně všechno a tipuje skoro s naprostou přesností.
I kdyby dotyčný odehrál milion her tak si těžkoho zapamatuje dané čísla a otázky, tak sem přemýšlel zda je možné nějak nevím jak podvádět.

Nejlepší odpověď
anonym

jiná rozumná odpověď

Hraju Dobyvatele druhým rokem, ale že by šlo podvádět, s tím jsem se u nikoho nesetkala . Můžeš si koupit zlaťáky a dost nápověd si koupit, ale i když se dostaneš na lepší úroveň, těžko si jí udržíš i s nápovědami. Jsou tam prostě hráči, kteří jsou hodně dobří.

Další odpovědi
iceT

jiná rozumná odpověď

Doplňuji:
My jsme doma hráli dobyvatele s přítelem spolu-to znamená,že něco ví on,něco já-obecně je známo,že víc hlav,víc ví,ale pokud si vzpomínám,jsou tam i nápovědy,které se dají koupit,otázky se opakují,a proč by se nedaly zapamatovat,když budete hrát každý den.

Naty777

jiná rozumná odpověď