Hakunamatata

Dá se nějak poznat, zda je žena plnostihla od přírody nebo zda to má vyžrane?

Nejlepší odpověď
zjentek

ten špatně vedený životní styl není zdaleka jen ve „žrádle“, tak si to nemůžeš zjednodušit, to by bylo příliš jednoduché
Doplňuji:
..nic osobního, chyba je ve společnosti

Další odpovědi
Reezo

Jasně že ano. Když poznáš dotyčnou osobu, tak se to jistě dozvíš.

Jsemtady

Myslim, ze vsechny plnostihle jsou vyzrane. Jedine co, ze nektere jsou celkove postavou mohutnejsi, vetsi ramena atp. Jasne pak jsou ty nemoci, kdy s tim moc neudelaj, jako stitna zlaza atp.
Jinak za sebe jako za chlapa muzu rict, ze kdyz je to sem tam oplacle tak se nic nedeje, kdyz to ma trochu tu i onde, trochu zadecek, trochu nahore, s tim holt trochu na zbytku je proste v poho. Jedine co opravdu neni hezke, je kdyz proste ma cejchu. Kdyz z toho vseho vykukuje bruch, tak to ee. 😁

gagaga

haku .. ja mam sraz ze tridy a " holky " rikaji : ja jsem tlusta z leku .. stitna zlaza ..geny ..
a ja jedina se vzdycky priznam, ze ja to mam " ze zradla " :)

bane ..haku .. napisi vam to tak : chodim cvicit , zitra jedu na tyden do Alp, kde si budu hrat denne tak po 3 hodinkach na kamzika a verim sama sobe, ze ja tlusat nikdy nebudu . Obdivuji zeny kolem 60 , 70 , kteri si svoji vahu " nevyzraly " a muze take tak . Ale kazdeho vec.
:) -iv-

bolak

a mně si tvrdila že seš tlustá, že seš balón s nožičkama, takže nejseš? ☹ lhářko

ga

annas

:=))

gagaga

pssst !!
( je fakt, ze na tlustou si tu jenom hraju … ale blbost mam : z leku .. ze stitne zlazy a ty geny!! .. :)
( kdyby me slyseli nasi .. a segra ( uca ) :)

  • iv-